Laser ATOMSTACK X7 40W Cięcie, Grawerowanie - Kontroler Offline, Wygodna Ochrona Oczu Łatwy Montaż!00:18:33

zwiń opis video pokaż opis video
Laser ATOMSTACK X7 40W https://www.atomstack.net/collections/laser-engraver/products/atomstack-x7-40w-ultra-thin-laser-cutter-engraving-machine to nowe urządzenie które chciałbym zaprezentować osobom zainteresowanym cięciem i grawerowanie różnych materiałów.

Laser ten posiada duże pole robocze 40x41cm ( z możliwością rozbudowy do 40x85cm ) Mocny 5,5W moduł laserowy klasy 4, o stałej ogniskowej 30mm.
Moduł ten jest wyposażony w dobrze przemyślane zabezpieczenie przed promieniowaniem, dzięki czemu przy zachowaniu zdrowego rozsądku możliwa jest z nim praca nawet bez używania okularów ochronnych. Dodatkowa zaleta tego urządzenia to wygodny kontroler offline który umożliwia pracę bez podpinania komputera.
Ale kończę już te zachwalanie jest też pewna wada :) Najlepiej będzie gdy zobaczycie film i przekonacie się na własne oczy co można zrobić za pomocą takiej maszynki ;)
Osobom zainteresowanym dokładniejszymi parametrami technicznymi jak i ceną, polecam link znajdujący się na górze opisu, a gdybyście szukali urządzenia o jeszcze większej mocy to firma ATOMSTACK ma w swojej ofercie również taki produkt:
https://www.atomstack.net/collections/laser-engraver/products/atomstack-x7-pro-50w-flagship-laser-engraving-machine
Tutaj z kolei link do darmowego oprogramowania LASER GRBL: https://lasergrbl.com/download/
Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie i komentarze @taniemajsterkowanie

Komentarze