Bunkier 44 - Tu dokonano ostatniego rytualnego mordu w Polsce! | Wietrzyk Studio00:11:03

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Wietrzyk_Studio
Bunkier 44 to właśnie tu dokonano ostatniego rytualnego mordu w Polsce. Zwany również Bunkier satanistów z Rudy Śląskiej mieści się w lesie na pustkowiu. To nawiedzone miejsce a konkretniej bunkier, zapewne jest przeklęte. Z tym obiektem związana jest straszna historia. Schron bojowy był bowiem świadkiem bardzo strasznych wydarzeń. Podczas mojej eksploracji nie napotkałem na przerażające rzeczy a niektórzy określili by jako zjawiska paranormalne. Duch czy duchy może sam diabeł opanował to miejsce. Kto wie... Jesteśmy na Śląsku a dokładniej Ruda Śląska, by o tym się przekonać. Ta eksploracja na pewno przejdzie do mej pamięci.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Facebook: https://facebook.com/WietrzykStudio
Instagram: https://instagram.com/wietrzyk_studio
TikTok: https://tiktok.com/@wietrzyk_studio
Kontakt: wietrzyk.studio@gmail.com
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Urban Exploration w skrócie Urbex jest zajęciem niebezpiecznym, film nie jest formą poradnika i ma charakter dokumentalny. Autor nie ponosi odpowiedzialności za próby naśladowania przedstawionych w nim wydarzeń.
Podczas eksploracji kieruję się zasadą Zabierz tylko zdjęcia, zostaw tylko odciski stóp, nie kradnę, nie dewastuję, w żaden sposób nie szkodzę eksplorowanym obiektom.

#wietrzykstudio #bunkier44 #rudaśląska

Komentarze