Masowy odwrót kierowców na S12. Wypadek Lublin Sławinek. 23. 04. 202200:08:17

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: STOP_PIRAT
Dzisiaj (tj. 23.04.2022 r.) miał miejsce poważny wypadek drodze ekspresowej między Lublinem a Warszawą na wysokości węzła Lublin Sławinek. Droga została całkowicie zablokowana przez zderzenie czterech pojazdów, wśród których znajdował się autokar wiozący osoby z Ukrainy. Zdarzenie było na tyle rozległe, że służby nie mogły udrożnić ruchu i utworzył się kilkukilometrowy korek. Niektórzy kierowcy zaczęli cofać mimo, że jest to zabronione, ale po jakimś czasie służby zdecydowały zreorganizować ruch i wstrzymać ruch pojazdów w kierunku Lublina i nakazały wszystkim kierowcom zawracać kilka kilometrów do najbliższego zjazdu, gdzie policja regulowała ruch ręcznie.

Zachęcam obejrzeć do końca!

Zdjęcia z wypadku i artykuł znajdują się w linku poniżej:

https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/zderzenie-czterech-pojazdow-na-ekspresowce-duze-utrudnienia-w-ruchu,n,1000306903.html

Zapraszam Cię do zasubskrybowania kanału, ocenienia i skomentowania filmu oraz dalszego udostępniania.
Jeśli masz ciekawy film, wyślij go na adres e-mail: stoppirat2020@gmail.com
Większe filmy możecie wysyłać przez Dysk Google lub bez zakładania konta przez https://wetransfer.com
instagram: stop_pirat

Kamera samochodowa to nasza druga para oczu, która widzi więcej i przez cały czas. Zdecydowanie poprawia nasze bezpieczeństwo, a także jest najlepszym pełnomocnikiem w sytuacji wątpliwej, której gdyby nikt nie nagrał, nikt by w jej przebieg nie uwierzył.

Music from Uppbeat (free for Creators!):
http://uppbeat.io/t/wake-yourself-up/light-up
License code: JNWJJSQE0HM0TBYE

Komentarze