Bajki disneya [KursoAktywni 05] | Kurs na Wschód00:05:58

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kursnawschod
Obierz Kurs na Wschód - subskrybuj nasz kanał podróżniczy:
https://www.youtube.com/user/kursnawschod?sub_confirmation=1

Bajki disneya KursoAktywni odcinek 05 | Kurs na Wschód

W dzisiejszym odcinku naszej serii KursoAktywni na naszym kanale podróżniczym Kurs Na Wschód opowiemy Wam o bajkach disneya z naszego dzieciństwa. Nie tylko pokażemy filmy animowane, których "gimby nie znajo" - Krół Lew, Pocahontas, Mulan, Herkules. Będzie także o naszych ulubionych filmach, które niedawno miały swoją premierę, czyli Wielka Szóstka, W głowie się nie mieści, Zwierzogród, Ralph Demolka, Merida Waleczna.

Cenimy są bardzo właśnie bajki disneya, te stare bajki i te nowe, za jakość wykonania, niepowtarzalny humor,, a także wartości jakie przekazują one starszym i młodszym widzom. Zachęcamy Was od powrót do bajek z dzieciństwa i oglądnięcia najnowszym tytułów od Disney'a.

Link do polecanego filmu, albo playlisty (Tytył + link)

Kurs Na Wschód - kanał podróżniczy Youtube oraz blog podróżniczy. Poznaj razem z nami prawą stronę, a ponad to uzyskaj praktyczne informacje, zainspiruj się, dowiedz jak tanio podróżować. Na naszym kanale pokazujemy nasze małe i duże podróże po krajach Wschodu - Gruzja, Armenia, Indonezja, Japonia, Tajlandia, Turcja oraz po Bałkany.
Pragniemy podzielić się z Tobą naszymi przeżyciami, historiami i opiniami i wskazówkami. Mamy nadzieję, że nasze zapiski będą dla Ciebie inspiracją i pomocą w Twoich podróżach marzeń!

Odwiedź naszego fanpage'a
https://www.facebook.com/KursNaWschod
Odwiedź naszego bloga
http://kursnawschod.pl

Film znajduje się w katalogu: KursoAktywni | Kurs Na Wschód


więcej

Komentarze