Top 10 Naj | WTF?!? #17 - Stare zdjęcia, które trudno wyjaśnić! ;)00:05:35

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Top10Naj
Witam Was serdecznie w kolejnym odcinku z serii WTF?!? Dziś będą stare fotki, takie czarno białe, klimatyczne zdjęcia. I teraz tak, nie wiem jak dla was, ale dla mnie właśnie takie stare fotki zawsze, ale to zawsze są dziwne. I ta ich dziwność dzieli się na takie dwie podkategorie. Albo zdjęcia są tak dziwne, że aż straszne i schizujące, nawet jeśli z pozoru przedstawiają jakąś normalną sytuację, albo wręcz odwrotnie, zdjęcia są tak dziwne, że aż śmieszne i trudno właściwie wyjaśnić o co w nich chodzi i dziś zobaczycie właśnie 10 takich fotek. Zapraszam!

Jeśli Ci się podobało, daj łapkę w górę i zostaw komentarz. Zachęcam także do subskrypcji mojego kanału, aby być na bieżąco z Top 10 naj!

Chcesz mi coś wysłać tradycyjną pocztą? Np. fanart? :) Nie ma problemu, napisz do mnie na Facebooku lub na adres e-mail, które znajdziesz poniżej! :)
-----------------------
Facebook Fanpage: https://www.facebook.com/Top10Naj/
Facebook Grupa: https://www.facebook.com/groups/1053631958086221/
Fanmail: fanmail@top10naj.pl
Krótkie info #2 (info odnośnie pozdrowień): https://www.youtube.com/watch?v=zR7Akje4-Sg
Twitter: https://www.twitter.com/Top_10_Naj
------------------------
Muzyka: Sticky Bumps (featuring Debbizo) by spinningmerkaba (c) copyright 2011 Licensed under a Creative Commons Attribution (3.0) license. http://dig.ccmixter.org/files/jlbrock44/32247

Tło: Video Background provided by No Copyright Sounds, Music, Video Backgrounds
http://www.youtube.com/freemotionbacks

Film znajduje się w katalogu: Top 10 naj


więcej

Komentarze