Zmierzony podczas jazdy na jednym kole. STOP PIRAT00:01:10

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: STOP_PIRAT
Policjanci z dolnośląskiej grupy SPEED patrolując arterie komunikacyjne Wrocławia, zauważyli motocyklistę, który przez stolicę Dolnego Śląska pędził z prędkością rozwijaną raczej na drogach szybkiego ruchu, a nie w mieście. Dokonany przy użyciu wideorejestratora pomiar wykazał, że kierowca motocykla marki Suzuki jechał 118 km/h na odcinku, gdzie można poruszać się maksymalnie 50 km/h. 38-latek ewidentnie pomylił drogę publiczną z torem wyścigowym, ponieważ poza znacznym przekroczeniem dopuszczalnej prędkości, postanowił w ruchu miejskim poćwiczyć jazdę na jednym kole. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby taki ryzykowny manewr wykonywał na odcinku wyłączonym z ruchu, a nie na drodze publicznej.

Motocyklista został ukarany mandatem w kwocie 2 tysięcy złotych, a do jego konta zostało przypisane 10 punktów karnych. Jednak na tym nie koniec konsekwencji, jakie poniósł nieodpowiedzialny 38-latek. W związku z rażącym przekroczeniem dopuszczalnego limitu prędkości w obszarze zabudowanym, mundurowi zatrzymali jego prawo jazdy, podobnie zresztą jak dowód rejestracyjny od suzuki, które na tylnej osi miało łysą oponę.

Źródło: KWP Wrocław

Zapraszam Cię do zasubskrybowania kanału, ocenienia i skomentowania filmu oraz dalszego udostępniania.
Jeśli masz ciekawy film, wyślij go na adres e-mail: stoppirat2020@gmail.com
Większe filmy możecie wysyłać przez Dysk Google lub bez zakładania konta przez https://wetransfer.com
instagram: stop_pirat

Kamera samochodowa to nasza druga para oczu, która widzi więcej i przez cały czas. Zdecydowanie poprawia nasze bezpieczeństwo, a także jest najlepszym pełnomocnikiem w sytuacji wątpliwej, której gdyby nikt nie nagrał, nikt by w jej przebieg nie uwierzył.

Music from Uppbeat (free for Creators!):
https://uppbeat.io/t/mojo/rebel
License code: UMG9YWDJWJ5HHSTZ

Komentarze