Muzyczna Środa: #8 Soulmates - powstawanie albumu - rozmowa z Martą Carillon01:14:36

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: EddieSlowianin
Marta Carillon - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. F.Chopina w Warszawie.
Ksztalciła się również w Royal Academy of Music w Londynie, Berklee College of Music oraz New York Vocal Coaching.
Jako wokalistka brała udział w projektach w National Theatre w Londynie, The London Theatre, Casino Estoril w Portugalii, Teatrze Wielkim, Teatrze Rampa, Teatrze Polskim, Teatrze Komedia, Sali Kongresowej w Warszawie, ICC w Berlinie oraz Vienna Theatre w Wiedniu, The Kenton Theatre w Henley-on-Thames.
Była solistką słynnego londyńskiego Denmark Street Big-Band.
W dzieciństwie występowała w koncertach telewizyjnych i radiowych słynnej Dyskoteki Pana Jacka. Od 15 lat mieszka i tworzy w Wielkiej Brytanii. Współpracuje z producentami i kompozytorami z całego świata m.in. Steven Williams, Paul Kwitek, William Sellers, Simon Norman, Georg Siebert, John Castel & Xan Castel, Paul Marx, Matthias Basedow, Kau Music.
W 2014 wydała swój debiutancki, autorski album Flying in Silence nagrany w słynnym londyńskim The Premises Studios.
W 2021 roku ukazał się jej najnowszy album Soulmates.
Jest dyrektorką i współwłaścicielką , wraz z Markiem Tomaszewskim, wydawnictwa Music Steps London. Wspólnie tworzą muzyczne książki, filmy edukacyjne i piosenki dla dzieci. Z książek korzystają szkoły, nauczyciele, rodzice i dzieci na całym świecie m.in. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Chinach, Japonii, Malezji, Korei Południowej, Singapurze, Francji, Norwegii, Szwajcarii, Danii, Holandii, Niemczech, Polsce.

Komentarze