Wakacyjny Makijaz Letnimi Ulubiencami Moje Triki i Patenty Na Lato 00:32:41

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Dominika_Mizia
Wakacyjny makijaż moimi letnimi ulubieńcami - kosmetyki które nie wychodzą z mojej wakacyjnej kosmetyczki i są moimi MUST HAVE w lecie! Będzie na luzie ale z trikami, patentami na gorące dni!

#makijaznagoracedni #dominikamizia #letniehitykosmetyczne


UWAGA! Mam dla Was kod rabatowyna BasicLab : DOMINIKA20 - umożliwia zakupy z 20% zniżką na wszystko (nie łączy się z innymi promocjami)
Antyoksydacyjne serum z wit. C 15% BasicLab
https://bit.ly/3Nt6Jir
Lekki krem ochronny SPF50+ BasicLab
https://bit.ly/3GYP2EU


Moja strona na Patronite dla osób, które chciały by wesprzeć ten kanał
https://patronite.pl/dominikamizia/

Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, jakie otrzymałam od Was do tej pory!!! Gdyby Was nie było to nie było by i mnie! - Razem tworzymy ten kanał #miziamydo100k !!!

Paznokcie Studio Larissa w Żywcu
https://www.facebook.com/Larissa-Studio-287499084601156

Jeśli macie jakieś pytania lub chcielibyście podzielić się swoją opinią nie krępujcie się, piszcie w komentarzach pod filmem lub jeśli wolicie (bardziej anonimowo) na mojego maila: dominika.mizia@gmail.com

znajdziecie mnie także na:

Facebook - https://www.facebook.com/miziamakeup
Instagram - https://www.instagram.com/dominika_mizia/

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ ŁAPKĘ PODNIESIONĄ W GÓRE I ZA KAŻDE MIŁE SŁOWO !!! SUPER, ŻE JESTEŚCIE ZE MNĄ!!!! ściskam Was wszystkich i każdego z osobna;D ;***

Ostrzeżenie! Niniejszy film stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do filmu przysługują Dominice Mizia. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.
więcej

Komentarze