Jesteśmy ENERGIĄ / Właściwości Dźwięku (2022) Napisy PL00:07:01

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: ZA_KURTYNA
Dźwięk To Światło - Światło to Dźwięk
Dźwięk to ENERGIA. Jesteśmy ENERGIĄ.
Wszechświat jest ENERGIĄ.
Dźwięk i wibracje łączą nas wszystkich.

Wibracje dźwiękowe o różnych częstotliwościach powodują, że materia, w tym woda, rezonuje z tą słyszaną częstotliwością. Pewne częstotliwości są bardzo uzdrawiające i przyciągają nieharmonijną materię z powrotem do uniwersalnej równowagi. Inne częstotliwości, które nie są tak uzdrawiające, wciągają materię w nieporządek i chaos. Dźwięki tworzą pewne kształty, zrównoważone i niezrównoważone. Ton naszych głosów wpływa również na wszystko.
Weźmy pod uwagę, że nasze ludzkie ciała składają się z około 75% lub więcej wody. Co robimy sobie wewnątrz, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, w oparciu o częstotliwości, których używamy w codziennym mówieniu, jeśli jesteśmy krzyżowi lub surowi, w przeciwieństwie do bycia spokojnymi i pogodnymi w tonie i sentymentach?
Cymatyka to zdolność dźwięku do organizowania i ponownego modelowania materii. Wyobraź sobie samoleczenie, które może mieć miejsce w tobie, jeśli zostanie wystawione na działanie prawidłowych uzdrawiających częstotliwości i dźwięków we wszechświecie i oferowane przez święte dźwięki Solfeggio.
więcej

Komentarze