KONTROLA UMYSŁU - Zbagatelizowany Fakt Współczesnego Świata // ZA KURTYNĄ // (Napisy PL)03:06:23

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: ZA_KURTYNA
KONTROLA UMYSŁU - Zbagatelizowany Fakt Współczesnego Świata // ZA KURTYNĄ // (Napisy PL)

Pośród subtelnego, mózgowego obejścia naiwnej ludności, za pośrednictwem mnóstwa zmanipulowanych mediów, leży jedno z najbardziej diabolicznych okrucieństw popełnionych na części rasy ludzkiej; forma systematycznej kontroli umysłu, która od prawie pięćdziesięciu lat przenika każdy aspekt społeczeństwa.
Aby obiektywnie stwierdzić, co następuje, konieczne może być ponowne zbadanie przyjętych z góry ideologii odnoszących się do dualistycznej natury ludzkości.
Rozwiązanie filozoficznego pytania, czy jesteśmy z natury dobrzy, czy z natury źli, jest równoznaczne z kształtowaniem naszego postrzegania rzeczywistości; w szczególności zmienna duchowa w równaniu życia.

Film ukazuje długą ale konsekwentną drogę do zniewolenia jednostki, jak i całych społeczeństw w zupełnie nowy i nikczemny sposób. Wymienia krok po kroku jakie kraje, instytucje oraz osoby przyczyniły się do rozwoju technik kontroli aż do dnia dzisiejszego. Ukazuje, jak na przestrzeni niecałego wieku techniki kontroli rozwinęły się do niebywałych rezultatów, o których my, zwykli zjadacze chleba nie mamy zielonego pojęcia. Przedstawione doświadczenia, jak i odtajnione dokumenty, dosadnie obrazują omawiany temat, jak i uzmysławiają realność niebezpieczeństw jakie owe techniki prezentują.

PRODUKCJA: Za Kurtyną / 2021
więcej

Komentarze