Cyberpunki, zamki i vtuber INSPIRACJE WRZESIEŃ 202200:22:00

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: feogarth
Bonjour ponownie, śmieszki moje, witajcie po małej przerwie, której potrzebowałem we wrześniu, by ogarnąć kilka spraw, a przy okazji również na porządnie przysiąść do pracy nad awatarem jesiennym do vtubowania. I tak się składa, że dopracowałem go sobie na tyle - i na tyle jestem z niego zadowolony - że oficjalnie uznaję go za wersję 1.0 Full Release, z którym zostaniemy na dłużej (tylko kolorki mocy/many dalej będę zmieniał na pewno zależnie od pory roku). W tym odcineczku zobaczycie sobie malutką prezentację tego modelu :)
Do tego nie szczędzę zachwytu na Cyberpunk Edgerunners, anime na Netflix zainspirowanym grą. Nie dość, że studio Trigger świetnie to zanimowało, widać tu cudownie ich szalone podejście, to i również historia świetnie się broni, jest dobra, porusza ciekawe koncepty (jak na przykład niemożność zdecydowania się na mniej czegoś, ciągłe dążenie, by mieć więcej). No i nie dziwię się, że ludzie w internetach się przywiązali do postaci, dobrze je zarysowali i są wystarczająco unikalne i charakterne, by je polubić (Maine i Rebecca).
W ostateczności osłodziło mi to trochę leciutko niezadowalający finał drugiego sezonu Made in Abyss. A przy okazji świetnie się bawiliśmy, odwiedzając po raz pierwszy w życiu Karkonosze - Jelenia Góra, zamek Chojnik, Perła Zachodu... Ależ zrobiło na mnie wrażenie, omg, chcę tam wrócić xD

***
Find me also on:
FACEBOOK: https://www.facebook.com/XDFeo
TWITCH: twitch.tv/feo_xd
INSTAGRAM: @feogarth
TWITTER: https://twitter.com/Feogarth
BLOGSPOT: http://feoxd.blogspot.com
więcej

Komentarze