SZOKUJĄCE NAGRANIA Z KAMERKI SAMOCHODOWEJ, DUCHY I INNE PRZERAŻAJĄCE FILMY00:11:17

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
Od szokujących nagrań z kamerki samochodowej, które mogą pokazywać ducha, po tajemnicze wideo z UFO widzianym na niebie, spójrzmy na kilku naprawdę przerżających klipów.
Od dziwnego wideo, które może pokazywać Wielką Stopę (bigfoota) złapanego na kamerze, do przerażającego nagrania tajemniczych stworzeń. Spróbuj rozwiązać zagadkę i daj znać co to jest!
W sieci jest wiele przerażających i szokujących materiałów
Dzisiaj pokaże ci kilka z nich...
Oto najbardziej niepokojące rzeczy uchwycone na Dashcam
Od blokad drogowych przez ludzi którzy planowali rabunek do złowieszczych sił natury które pokrzyżowały wyprawę
Te małe urządzenia (dashcamy) to niesamowite narzędzie. Na całym świecie ludzie montują je na przedniej szybie swoich samochodów. I bardzo dobrze! Wypadek jest wystarczająco nie fajny, ale jeszcze bycie za niego obwinianym czyni to znacznie straszniejszym przeżyciem. Nieustannie rejestrując to, co widzą, kamery samochodowe mogą być przydatne do uchwycenia niezapomnianej sceny drogowej, która może stać się kolejnym klipem viralowym. Czasami jednak nagrywają naprawdę przerażające filmy, które mogą przyprawić każdego o zawrót głowy!


Przerażające filmy nakręcone przez kamery samochodowe są szczególnie mrożące krew w żyłach, ponieważ pokazują, jak przerażające może być prawdziwe życie. A odcinek z strasznych filmów z kamerki samochodowej, które pokaże ci dzisiaj, przenosi horror na wyższy poziom! Poważnie, niektóre z tych filmów są najstraszniejszymi jakie kiedykolwiek oglądałem. Kiedy po raz pierwszy natknąłem się na filmy zawarte w tym odcinku przerażających filmów z kamerek samochodowych, sprawiły że byłem w szoku.

Kamery samochodowe nie zawsze rejestrują tylko zwykłe nagrania z jazdy. Czasami filmują rzeczy, które są wręcz przerażające, uwieczniając rzeczywistość w jej najbardziej przerażającym wydaniu. Gotowy na poważne przerażenie? Oto 5 przerażających filmów sfilmowanych przez dashcam! Na tej liście przyjrzymy się najbardziej niepokojącym nagraniom, jakie kiedykolwiek zostały zarejestrowane przez kamerkę samochodową, które, szczerze mówiąc, pozostawią cię z dreszczami na ciele.

Poważnie, jeśli chodzi o przerażające filmy, które mogą sprawić, że każdy wyskoczy z skóry, istnieje wiele opcji, które sprawią, że twoje serce zacznie szybciej bić. Jednak lista przerażających filmów, które mam tutaj dla Ciebie, przewyższa prawie wszystkie straszne filmy, z którymi mogłeś się kiedykolwiek zetknąć. Po zobaczeniu tych przerażających filmów, będziesz bardziej czujny na drodze.
Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA/join

INSTAGRAM: pafi.youtube _

zrzutka - https://zrzutka.pl/fxvd9h

server discord - INTERNETOWI WYJADACZE
moje inne kanały
- PAFI +
https://www.youtube.com/channel/UC5bJlp9QHJxSE5HiQc46mhg

- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng
Donate - https://tipo.live/p/pafi
email:patryk910500@gmail.com _

Komentarze