Mandatu nie będzie panie kierowco. Pirat w taxi się doigrał. STOP PIRAT00:00:55

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: STOP_PIRAT
Patrol grupy SPEED zatrzymał do kontroli na jednej z ulic w centrum miasta, kierującego osobową toyotą, który dojeżdżając do oznakowanego przejścia dla pieszych, o ruchu niekierowanym, wyposażonego w wysepkę wyprzedził jadący przed nim inny pojazd.

Nieodpowiedzialny kierowca manewr rozpoczął przyspieszając, bez sygnalizowania zamiaru wyprzedzania, przejeżdżając przez linię podwójną ciągłą (jechał pod prąd), a na koniec z lewej strony wysepki przejścia dla pieszych, choć umieszczony przed nim znak pionowy P-9 nakazywał jazdę z prawej strony.

Funkcjonariusze widząc manewry kierowcy taksówki zatrzymali go do kontroli. Tłumaczenie taksówkarza było prozaiczne spieszył się do partnerki. Kobieta musiała poczekać, a 46-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Policjanci nie mieli też wątpliwości co do niebezpieczeństwa jakie swoim zachowaniem stworzył mężczyzna i zatrzymali mu w związku z tym prawo jazdy.

Źródło: KMP Wrocław

Zapraszam Cię do zasubskrybowania kanału, ocenienia i skomentowania filmu oraz dalszego udostępniania.
Jeśli masz ciekawy film, wyślij go na adres e-mail: stoppirat2020@gmail.com
Większe filmy możecie wysyłać przez Dysk Google lub bez zakładania konta przez https://wetransfer.com
instagram: stop_pirat
facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id100086907145514

Kamera samochodowa to nasza druga para oczu, która widzi więcej i przez cały czas. Zdecydowanie poprawia nasze bezpieczeństwo, a także jest najlepszym pełnomocnikiem w sytuacji wątpliwej, której gdyby nikt nie nagrał, nikt by w jej przebieg nie uwierzył.

Komentarze