Autobusem bez opony i inne ciekawe interwencje policjantów drogówki - POLICJA W AKCJI #100:08:30

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: STOP_PIRAT
POLICJA W AKCJI to nowa seria informacyjno-edukacyjnego programu ukazującego pracę czeskich służb zajmujących się kontrolą ruchu drogowego. Program ma na celu przedstawienie sytuacji w jakich pracują policjanci i działań jakie są podejmują w celu zapewnienia bezpieczeństwa zwykłych obywateli, którzy najzwyczajniej chcą poruszać się bezpiecznie po publicznych drogach. W programie z czasem pojawią się także polscy policjanci, którzy (taka ciekawostka) od pewnego czasu wspólnie z czeskimi kolegami prowadzą aktywne ćwiczenia. Zasady ruchu drogowego w Czechach to niemal odbicie tego co mamy w Polsce - (sensu stricto chodzi o przepisy ruchu drogowego). Co do zasady wiele się nie różnimy, a podobieństw jest multum. Kolejne odcinki będą niebawem pojawiać się regularnie na naszym drugim kanale - STOP PIRAT TV. Ponadto zobaczycie tam inne ciekawe programy, które są w planach. Zapraszam do subskrypcji obu kanałów, aby być na bieżąco ze wszystkimi materiałami. Miłego oglądania!

Kanał STOP PIRAT TV: https://www.youtube.com/@STOPPIRAT_TV

Kamera samochodowa to nasza druga para oczu, która widzi więcej i przez cały czas. Zdecydowanie poprawia nasze bezpieczeństwo, a także jest najlepszym pełnomocnikiem w sytuacji wątpliwej, której gdyby nikt nie nagrał, nikt by w jej przebieg nie uwierzył. Nagrania na tym filmie mają charakter informacyjny, edukacyjny i działają ku przestrodze.

Źródła:
/ Dzięki uprzejmości Policji Republiki Czeskiej
/ Polska Policja

Zapraszam Cię do zasubskrybowania kanału STOP PIRAT i STOP PIRAT TV, ocenienia i skomentowania filmu oraz dalszego udostępniania.
Jeśli masz ciekawy film, wyślij go na adres e-mail: stoppirat2020@gmail.com
Większe filmy możecie wysyłać przez Dysk Google lub bez zakładania konta przez https://wetransfer.com
instagram: stop_pirat
Od niedawna także Facebook: https://www.facebook.com/STOPPIRAT

Komentarze