Czy będzie limit liczby oddechów na obywatela?00:53:33

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Wesprzyj naszą pracę darowizną: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
_____________________________________________________________________________________
Wiecznie żywym tematem debaty publicznej są zmiany klimatu i związana z tym konieczność walki o Ziemię. Gdy mediom nudzą się już wszelkie pożogi, kataklizmy i wojny, zawsze sięgają po temat zaostrzania walki z ociepleniem naszego globu. Choć najradykalniejsze rozwiązania póki co znajdują się jedynie na tonach kart dokumentów przyjmowanych przez różnorakie organizacje na szczebla międzynarodowego, co jakiś czas ktoś je otwiera i przedstawia zupełnie na poważnie. Przykładem jest tu raport grupy C40 Cities, któremu ostentacyjnego poparcia udzielił prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Najbardziej umiarkowane rozwiązania tej międzynarodowej grupy zrzeszającej samorządy niektórych miast europejskich, zakładają m.in. roczne limity: spożycia mięsa do 16 kg na osobę, nabiału: 90 kg, ubrań: 8 szt, lotów samolotem - raz na dwa lata. A także redukcję liczby samochodów i minimalny czas użytkowania elektroniki.

Wszystko to wydaje się niegroźną utopią, jednak te plany mają poparcie wielu wpływowych polityków, a także ludzi zza kulis takich jak Soros czy Klaus Schwab. A finalnie znajdują już one odzwierciedlenie chociażby w aktach prawnych Unii Europejskiej, która postępuje w awangardzie klimatyzmu. Oprócz polityków, są także prorocy globalnego ocieplenia, którzy programują opinię publiczną w duchu nadciągającej katastrofy.

W końcu antropogeniczność globalnego ocieplenia nigdy nie została finalnie dowiedziona. Globalne uwarunkowania klimatyczne to kwestia niezwykle skomplikowana - i dlaczego ekspertami od tego są ludzie znikąd jak Greta Thunberg czy Jakub Wiech? Czy jesteśmy świadkami realizacji kolejnego Wielkiego Planu - który doprowadzi nas do utworzenia zielonego komunizmu na całym Zachodzie? O tym w kolejnym programie z cyklu Dokąd Zmierzamy? Kamil Klimczak będzie rozmawiał z redaktorem Łukaszem Warzechą.

_____________________________________________________________________________________
PONIŻEJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO KILKA OPCJI WSPARCIA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/donate/?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl
Tradycyjne przelewy na konto banku w Polsce:
33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Dla przelewów z zagranicy kod SWIFT/BIC: NESBPLPW

Szczegółowe informacje o wsparciu naszej stacji znajdziecie Państwo tutaj: https://emisja.tv/wsparcie-wplaty/ Zapraszamy również do zapoznania się z działalnością naszej fundacji, o której również przeczytacie na naszej stronie internetowej: https://emisja.tv/inicjatywaprzeciwcenzurze/

W tytule przelewu prosimy wpisać: Darowizna na cele statutowe
Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!!
więcej

Komentarze