Wielki, opuszczony OŚRODEK SZKOLENIA POLICJI | #Urbex #Opuszczone00:27:53

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Exploride
W tym odcinku eksplorujemy wybudowany w latach 70 ośrodek nad jeziorem, który początkowo służył jako miejsce wczasowe MSW, a następnie przekształcił się w ośrodek szkoleniowy. Na 10 hektarowym terenie możemy znaleźć kilka dużych budynków hotelowych i wolnostojące domki letniskowe. W latach 80-90 przyjeżdżały tu tłumy ludzi na wakacje. Był jednym z najpopularniejszych ośrodków wczasowych w okolicy. Z czasem tereny te zostały w stu procentach przeznaczone policji, gdzie odbywały się jej szkolenia. Jednym z większych przedsięwzięć była tam jedna z baz szkolenia i dowodzenia policji podczas Mistrzostw Europy w 2012 roku. W 2017 roku ośrodek został oficjalnie przekazany miastu z celem odnowienia i przekształcenia go ponownie na obiekt służący mieszkańcom dla rekreacji i wypoczynku nad wodą. Niestety nie doszło to do skutku z powodu niewystarczających środków finansowych. Rozważano także przeznaczenie tego obiektu jako miejsce do przyjęcia uchodźców, jednak ostatecznie do tego nie doszło i cały ośrodek wciąż pozostaje opustoszały.
------------------------------------------------------------------------
Zobacz także:
Kompleks Hodowli Roślin https://youtu.be/lKdlzEKLxvs
Opuszczone Gospodarstwo i Auto https://youtu.be/4jiplIw5VD0
Fabryka Butów dla WOJSKA https://youtu.be/BvXqixQ3ekM
Dwór z MROCZNĄ HISTORIĄ https://youtu.be/hwE5EZJ-88I
Laboratorium PEŁNE SPRZĘTU https://youtu.be/AbMc5qJOBQ0
------------------------------------------------------------------------
FACEBOOK - http://fb.me/ExploRideURBEX
INSTAGRAM -https://www.instagram.com/exploride.urbex/
TikTok - https://www.tiktok.com/@exploride.urbex
BLOG - https://exploride-urbex.wpstacja.pl
NASZ SKLEP - https://explorideurbex.cupsell.pl/
E-MAIL - eksplorajder@gmail.com
----------------
Jeśli znasz jakieś ciekawe, opuszczone miejsca, które moglibyśmy odwiedzić - napisz do nas na email lub na naszym Facebookowym fanpage.

Urban Exploration jest zajęciem często niosącym duże ryzyko. Film NIE JEST formą poradnika i ma charakter dokumentalny. Autor nie ponosi odpowiedzialności za próby naśladowania przedstawionych w nim wydarzeń.
Podczas eksploracji kierujemy się zasadą Zabierz tylko zdjęcia, zostaw tylko odciski stóp, nie kradniemy, nie dewastujemy, w żaden sposób nie szkodzimy eksplorowanym obiektom.


#exploride #urbex #opuszczone

00:00 W Dzisiejszym Odcinku...
01:08 Wstęp
01:30 Eksploracja
więcej

Komentarze