Opuszczony Szpital - od Prywatyzacji do Ruiny (cz. 1) | ft. @GoUrbex | #Urbex #Opuszczone00:22:00

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Exploride
W tym odcinku zwiedzamy opuszczony szpital, który został zamknięty w 2016 roku. Historia upadku sięga wielu lat wstecz, kiedy to placówka borykała się z problemami finansowymi. W 2013 roku powiat sprzedał szpital pewnej spółce, która ogłosiła upadłość 2 lata później. Od tego czasu sukcesywnie wyłączano z użytku kolejne oddziały.. Jako ostatni zamknięto oddział pediatryczny. Pod koniec 2016 roku właściciel szpitala został aresztowany pod zarzutem udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, prania brudnych pieniędzy i wyłudzenia 80 mln złotych.
szpital od tego czasu niszczeje i mimo wystawienia na sprzedaż chętnych na jego zakup brak. Obecna wartosć całego kompleksu została wyceniona na 3,5 mln zł.

W eksploracji towarzyszył mi Rafał z @GoUrbex Wojtek - Żyła Projekt Urbex i Martyna. W obiekcie zastaliśmy wiele porzuconego sprzętu i nie obyło się też bez pewnego przypału. Zapraszam

------------------------------------------------------------------------
Zobacz także:
https://youtu.be/Nas2VKgMkTQ
https://youtu.be/m06r1bZpS10
https://youtu.be/qGxWADxSZy0
https://youtu.be/Hd2FJhzMjDk
https://youtu.be/TXL0J3n6ID0
------------------------------------------------------------------------
FACEBOOK - http://fb.me/ExploRideURBEX
INSTAGRAM -https://www.instagram.com/exploride.urbex/
TikTok - https://www.tiktok.com/@exploride.urbex
BLOG - https://exploride-urbex.wpstacja.pl
NASZ SKLEP - https://explorideurbex.cupsell.pl/
E-MAIL - eksplorajder@gmail.com
----------------
Jeśli znasz jakieś ciekawe, opuszczone miejsca, które moglibyśmy odwiedzić - napisz do nas na email lub na naszym Facebookowym fanpage.

Urban Exploration jest zajęciem często niosącym duże ryzyko. Film NIE JEST formą poradnika i ma charakter dokumentalny. Autor nie ponosi odpowiedzialności za próby naśladowania przedstawionych w nim wydarzeń.
Podczas eksploracji kierujemy się zasadą Zabierz tylko zdjęcia, zostaw tylko odciski stóp, nie kradniemy, nie dewastujemy, w żaden sposób nie szkodzimy eksplorowanym obiektom.


#exploride #urbex #opuszczone
więcej

Komentarze