LAS DESZCZOWY, KTÓRY PRODUKUJE PIENIĘDZE DLA WŁAŚCICIELA {POLSKI VLOG}00:23:39

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Cztery_Kilo
Dziś zabieramy Was na wycieczkę w góry i do lasu deszczowego. Ale nie jest to zwykły las, a taki który został odnowiony przez człowieka i jednocześnie stanowi niezły biznes zarobkowy. A jakby tego było mało to jest to również jeden z ukrytych sposobów na uzyskanie legalnej rezydencji w Kostaryce. Brzmi dobrze? Zapraszamy do oglądania.

Każda łapka w górę i dobry komentarz z pewnością dodadzą nam sił.
---
SUBSKRYBUJ: https://4kg.pl/Subskrybuj_4kilo
Facebook: https://www.facebook.com/CzteryKilo
Instagram: https://www.instagram.com/CzteryKilo/
Blog: https://4kilo.pl

ś .

Nie jesteśmy inni. Jesteśmy tylko kolejnymi numerami pesel. Chodziliśmy do szkoły w czasach bez Internetu i smartfonów, a świat poznawaliśmy dzięki Halikowi z programu Pieprz i Wanilia. Nie pochodzimy z bogatych domów i na wszystko musieliśmy sami zapracować. Jednak od zawsze było ważniejsze gdzie byłeś, niż co masz. Oboje możemy pochwalić się solidnym, wyższym wykształceniem.

Poczucia humoru uczył nas Bareja do spółki z Maklakiewiczem, a jak marzyć nauczyliśmy się z Powrotu do Przyszłości. Znamy dyskografię AC/DC oraz szaleliśmy razem na koncercie Iron Maiden, czy też Dr Misio. Kilka lat temu nasze drogi się skrzyżowały i dwie połówki połączyły się w pokraczny, ale słodki owoc. Dopiero później okazało się, że ten owoc to mango i jego miejsce nie jest w zimnej Polsce, ale gdzieś w tropikach.
---
#Kostaryka #CzteryKilo #emigracja
więcej

Komentarze