Jak zacząć inwestować? #3900:12:29

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: doradcatv
Inwestowanie to skomplikowany proces, na który składa się bardzo dużo elementów. jednak nawet najdłuższa podróż zaczyna się od... wyjścia z domu ;)

DARMOWY EBOOK o oszczędzaniu ► http://malypodrecznikoszczedzania.gr8.com/

wersja tekstowa video z odnośnikami i uzupełnieniami na blogu ►
https://www.doradca.tv/jak-zaczac-inwestowac/

Facebook ► https://www.facebook.com/doradcatv
Twitter ► https://twitter.com/TomaszJaroszek

Kontakt (Pytania/propozycje współpracy) ► kontakt@doradca.tv

Polecani brokerzy, o których wspominałem w video:

1) https://www.doradca.tv/INGdirect
To obecnie mój rachunek nr 1, jest połączony z bankowością w ING, opłata wynosi 0,3% (min. 3 zł), dla bardziej zaawansowanych można płacić 10 zł miesięcznie i obniżyć jeszcze prowizję. Bardzo wygodne i przejrzyste. Tyle tylko, ze trzeba otworzyć rachunek w banku - w linku znajduje się promocja - nowy klient dostaje 100 zł na start za otwarcie konta.

2) https://www.doradca.tv/MaklerDB%20
Konto maklerskie w Deutsche Banku, ze względu na najniższe prowizje na polskim rynku, dla akcji na GPW. Niskie prowizje są bardzo ważne dla początkujących z mniejszym kapitałem ALE krążą plotki o zamknięciu usługi przez bank, więc nie ma co szaleć.

2) https://www.doradca.tv/Bossa
Konto maklerskie w Banku Ochrony Środowiska – bardzo szeroki dostęp do instrumentów (ETF, akcje polskie, akcje zagraniczne, fundusze). Broker jest doświadczony, stabilny i co jakiś ma ciekawe akcje edukacyjne. Ma też dostęp do narzędzia AmiBroker – świetna zabawka dla bardziej zaawansowanych.

3) https://www.doradca.tv/XTB-REAL
X-Trade Brokers – wiele osób kojarzy tego gracza głównie z rynkiem Forex, ale ja osobiście używam go do akcji syntetycznych na rynki zagraniczne. Opisałem to dokładnie w tekście o inwestowaniu w akcje zagraniczne

Film znajduje się w katalogu: Odcinki


więcej

Komentarze