Życiówka Jurka jesiotr, karpie i atomowe brania - wędkarstwo gruntowe00:30:38

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: lucio
Łowię z Dawidkiem i Jurkiem na Ranczu nad jeziorkiem w miejscowości Czarna Łańcucka k. Rzeszowa (woj. podkarpackie). Celem wyprawy był jesiotr i udało się go zrealizować w 100%. Jako przyłów na wędkach oprócz jesiotrów meldowały się karpie. Ryby nęciliśmy tylko i wyłączenie pelletem Łowca 8 mm. Suche frakcje wrzucaliśmy ręką do wody i spombem. Do koszyczków ładowaliśmy również pellet Łowca w rozmiarze 2 i 3 mm. Smak pelletów zanętowych w tym dniu to halibut/truskawka. Na włos zakładaliśmy pellet Łowca 12 mm o smaku halibuta i ochotki. Kilerem w tym dniu okazał się halibut. Jak film się spodoba proszę zostawić łapkę w górę za co z góry dziękuję. Kolejna premiera jak zwykle piątek 19:00, bo weekend zaczyna sie w piątki o 19 na kanale Łowcy. Ryby, ryby, ryby.

Internetowy sklep wędkarski Łowca:
http://www.wedkarstwo.lucio.pl/sklep/

Przeczytaj artykuł o tej wyprawie:
http://wedkarstwo.lucio.pl/jesiotr-na-pellet/

Mapka z dojazdem do łowiska Ranczo nad jeziorkiem w Czarnej Łańcuckiej:
https://goo.gl/maps/5Rr2AWVVbgr

Znajdziesz mnie na:
Facebook: http://www.facebook.com/wedkowanie
YouTube: http://www.youtube.com/wedkowanie
Twitter: https://twitter.com/#!/grafik2d
Strona www: http://www.wedkarstwo.lucio.pl

Wędkarstwo Lucio to nieszablonowe filmy wędkarskie z wypraw nad wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnych. Od 2010 roku zrzesza w serwisie YouTube największą w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela Wędkarstwo Lucio i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo amatorskie.

2016r. top 10 najchętniej oglądanych kanałów na Polskim YouTube w kategorii sport wg. Sotrender, nieprzerwanie od 2015 roku
2015r. srebrna odznaka PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego,
2014r. wyróżnienie Planete+ dla najbardziej inspirującego vlogera
2013r. finał „Blog roku" organizowanego przez Onet.
2010r. nieprzerwanie lider filmów wędkarskich na Polskim YouTube

Raz w roku organizowane są ogólnopolskie 2-u dniowe zawody wędkarskie o "Puchar Wędkarstwo Lucio", w których zawodnikami są widzowie z całej Polski.

Łukasz Żółty (Lucio) to z wykształcenia grafik komputerowy, który od 1999r, każdą wolną chwilę spędza nad wodą z wędką w ręku. Wędkarstwo to jego hobby i wielka pasja. Od 2010 roku obok wędkarstwa jako druga pasja zrodziło się nagrywanie filmów z wypraw wędkarskich.

Kontakt na stronie www.wedkarstwo.lucio.pl

Film znajduje się w katalogu: Wędkarstwo gruntowe i feeder


więcej

Komentarze