Recenzja TOWER OF TIME + Konkurs x4 klucze Steam00:08:24

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Pandemicum
SZCZEGÓŁY KONKURSU W OPISIE

Wiem, że zasady konkursu w wideo mogą być dość niejasne dlatego postanowiłem je spisać w kilku punktach.

1) Do rozdania mam 4 klucze do gry Tower of Time znajdującej się obecnie w Early Accessie na platformie Steam. Klucze dostarczył wydawca czyli studio Event Horizon.

2) Aby wziąć udział w konkursie należy wymyślić zabawne/epickie "słynne ostatnie słowa" typowego bohatera fantasy RPG, a następnie umieścić je w komentarzu pod tym filmem (tylko na platformie YT - link do konkursu będę publikował na arhn.eu, wykop.pl, facebooku i pewnie kilku innych miejscach, nie ogarnę ich wszystkich, więc liczą się tylko komentarze spod filmiku). Możecie dodatkowo okrasić wymyślone ostatnie słowa jakąś historyjką jeżeli pomoże wam to ubarwić opowieść - jeżeli gracie w papierowe RPGi może to być jakaś zabawna śmierć w trakcie sesji, albo podobny wypadek w trakcie gry komputerowej. Możecie też wymyślić coś od podstaw. Można podać kilka historyjek, ale bez przesady - max. 3 wystarczą. No i jedna osoba może wygrać tylko jeden klucz.

3) Konkurs będzie trwał tydzień - aby być precyzyjnym to do piątku 25-ego sierpnia 2017 do godz. 12:00. Następnie postaram się przejrzeć wszystkie komentarze i w weekend wyłonić zwycięzców - najpierw na swoim FP - www.facebook.pl/pandemicum - a później w filmiku. Jeżeli komentarzy będzie jakaś nieprzebrana ilość (w co raczej wątpię) to rozstrzygnięcie może się opóźnić - ale będę pamiętał, żeby was poinformować przez FP.

4) Ze zwycięskich komentarzy planuję zrobić filmik, ale jeszcze nie wiem jak mi to wyjdzie, więc nie obiecuję, że się to stanie. Jeżeli komentarzy będzie sporo, a konkurencja duża to w ramach wyróżnienia wymienię również te, które były blisko uzyskania nagrody.

5) Bardzo mi pomożecie jeżeli się upewnicie, że w opisie waszych kont na YT znajduje się aktualny adres email - to będzie dla mnie najłatwiejsza droga kontaktu.

6) Skład oceniający to ja i Pan Bażant, dlatego nie będzie to łatwy konkurs. Ja mam bardzo szerokie poczucie humoru i naprawdę można mnie rozbawić byle czym - czasem śmieję się nawet z własnych żartów. Co innego Pan Bażant, to wyższa kategoria, więc jak ktoś nie przejdzie do finału, pretensje proszę kierować do niego.

Komentarze