Filmy, które ZANIEPOKOJĄ nawet SCEPTYKÓW!00:15:34

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
Czy jesteś gotowy na dreszcz emocji? Przygotuj się na kilka z najbardziej przerażających nagrań, jakie krążą po internecie. Od poruszającej się tablicy po dziwne zjawiska paranormalne - to wszystko jest tutaj.

Dom Nawiedzony w Iowa - Użytkownik Reddit o pseudonimie Quimbo-Slice20 udostępnił niesamowite nagrania z nawiedzonego domu w stanie Iowa. Czy to prawdziwa nadprzyrodzona aktywność?

Tablica Ouija i Zjawiska Paranormalne - TikTokowy użytkownik curious_alien7 eksploruje tajemnicze zjawiska podczas sesji z tablicą Ouija. Czy naprawdę komunikują się z diabłem?

Tornado z Ciemnym Kształtem - Niedawne zjawisko, które wydaje się być znacznie więcej niż zwykła trąba powietrzna. Czy to coś nadprzyrodzonego?

Obcy z Tarija - Fotografia przedstawiająca dziwną istotę nad rzeką Pilcomayo w Boliwii. Czy to dowód na obecność istot pozaziemskich?

Nawiedzony Dom - Właściciel domu podejrzewa, że jego dom jest nawiedzony. Zobacz, co uchwyciła kamera podczas testu.

Przeklęty Obraz - Historia obrazu, który wydaje się przynosić pecha i negatywną energię. Czy to naprawdę przeklęty?

Duchowa Dłoń na Monitoringu - Jimena Baron doświadczyła niesamowitego zdarzenia, gdy dłoń pojawiła się na jej monitoringu domowym. Czy to dowód na aktywność paranormalną?

Czy wierzysz w nadprzyrodzone zjawiska? Podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej i przygotuj się na emocje, jakich jeszcze nie doświadczyłeś. Nie zapomnij subskrybować naszego kanału i włączyć powiadomienia, aby być na bieżąco z najnowszymi przerażającymi historiami!
Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA/join

INSTAGRAM: pafi.youtube _
moje inne kanały
- PAFI +
https://www.youtube.com/channel/UC5bJlp9QHJxSE5HiQc46mhg

- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng
email:patryk910500@gmail.com _
więcej

Komentarze