Co robić jak policja zatrzyma za posiadanie? 6 najważniejszych rzeczy!00:11:50

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Mestoslaw
[autopromocja] Wejdź na http://haj.alt.pl i kup swoją książkę w najlepszej cenie i z darmową dostawą do 3 października 2023.

Za posiadanie każdego roku policja zatrzymuję 30 tys osób. W takiej sytuacji dobrze jest znać swoje prawa żeby jak najlepiej przejść przez ten proces i sobie nie zaszkodzić. W tym filmie odpowiem Wam na najważniejsze kwestie. Więcej, bo aż odpowiedzi na 66 najpopularniejszych pytań, które przez lata od Was dostawałem znajdziecie w mojej książce Haj, gdzie swoją wiedzą podzielił się prawnik Stelios Alewras, specjalizujący się w tym temacie.

Wsparcie od widzów kanału jest szczególnie istotne, gdyż pozwala mi funkcjonować i dalej tworzyć niezależne treści. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim wspierającym mnie na Patronite i YouTube. Dołącz do tego grona i pomóż mi dalej tworzyć!
https://patronite.pl/mestoslaw
http://bit.ly/mestoslawYT

Film powstał w celach edukacyjnych i informacyjnych. Celem filmu jest minimalizacja szkód, jakie mogą wynikać z użytkowania substancji, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz wspieranie racjonalnej polityki opartej na badaniach naukowych, a nie uprzedzeniach.

Mestosław - twórca i aktywista społeczny. Członek organizacji pozarządowych redukujących szkody używania substancji (Polska Sieć Polityki Narkotykowej oraz Społeczna Inicjatywa Narkopolityki). Współzałożyciel i członek zarządu Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego. Zdobywca tytułu Twórcy Roku 2021 w kategorii Lifestyle na Gali Twórców Influencers Live Wrocław & Onet. Działa również w Sejmie, gdzie jest ekspertem społecznym w Parlamentarnym Zespole ds. Legalizacji.

Czytaj newsy na https://mestoslaw.pl
Obserwuj na IG https://instagram.com/mestoslaw
Obserwuj na TT https://www.tiktok.com/@mestoslaw
Polub na FB https://facebook.com/mestoslaw
Subskrybuj mój drugi kanał https://www.youtube.com/wiemcocpiem

Intro:
Grafika: Hubert https://www.facebook.com/junkyycartoons
Animacja logotypu: Kacper Marczukiewicz
Muzyka: Math Klee https://www.facebook.com/Math-Klee-Music-392090208327470

Montaż i miniaturka: Kacper Marczukiewicz

#policja #mestosław

Pozdro!
Mestosław
więcej

Komentarze