Tede - Dokąd idziesz Polsko [official video clip]00:04:29

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Najwiekszejol
Z dumą prezentujemy pierwszy klip promujący najnowszą solową płytę Tede zatytułowaną „FuckTede / Glam Rap". Utwór zatytułowany „Dokąd idziesz Polsko?" pochodzi z płyty FuckTede, czyli bardziej bezkompromisowej części tego wydawnictwa.

„Dokąd idziesz Polsko? jest pierwszym singlem promującym moją nową płytę i nie przypadkiem jego premiera obyła się na dwa dni przed pierwszą turą wyborów prezydenckich. Polecam posłuchać i spróbować odpowiedzieć na tytułowe pytanie. Wciąż jest bardzo aktualne." - dodaje Tede.

Za produkcję teledysku odpowiedzialna jest ekipa Flow Motion. Wytwórnia Wielkie Joł bardzo dziękuje wszystkim za pomoc w realizacji teledysku. Specjalne podziękowania należą się szefowi najbardziej Hip-Hopowej pizzerii w mieście - Pizza z Radości, który zapewnił catering na planie wideoklipu oraz wszystkim aktorom, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu.

Muzyka: Sir Michu, Rap: Tede i goście...
Miks: Michał Kożuchowski @ Wielkie Joł Studio
Mastering: Jarek Smak i Activator Mario Dziurex @ AS One Studio

Patroni medialni: Viva.tv, Magazyn Existance, OpenFM, Gadu-Gadu.pl, Interia.pl, Multikino, Dlastudenta.pl, Co jest grane?, Hip-hop.pl, Cgm.pl, Rapgra.com, Rapduma.pl, Popkiller.pl

http://www.wielkiejol.com
http://www.plny.pl
http://www.facebook.com/TDFTEDE

Film znajduje się w katalogu: TELEDYSKI / VIDEO CLIPS


więcej

Komentarze