TEDE - KALASH [Official Video]00:04:09

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Najwiekszejol
Prezentujemy teledysk do utworu „Kalash" z dwupłytowego albumu Tede „fuckTede/Glam Rap". To już trzecie video promujące najnowszą płytę tego warszawskiego rapera. Po spokojnym i zaangażowanym społecznie utworze „Dokąd Idziesz Polsko" i zdecydowanie luźniejszym „22'' BCCUSTOM" Tede serwuje porcję mocnego rapu nawiązującą do głośnego hitu „Glokk" pochodzącego z płyty „Esende Mylffon" wydanej w 2006 roku.

Oprócz nowego teledysku, wytwórnia Wielkie Joł przygotowała limitowany singiel oraz okolicznościową koszulkę PLNY Textylia. Na płycie znajdują się autorskie remiksy utworu Kalash w wykonaniu producentów związanych z wytwórnią Wielkie Joł. Swoje kompozycje zaprezentowali Dolcu, Luxon oraz młodyGrzech.

Płyta i t-shirt są już do kupienia w sklepie internetowym Holahola.pl oraz flagowym sklepie Hash24 w Warszawie u zbiegu ulic Koszykowej i Mokotowskiej.

Wideoklip do utworu Kalash zrealizowany został w podwarszawskich Markach w jednej z hal dawnej Fabryki Braci Briggs. Za produkcję teledysku odpowiedzialna jest ekipa First Floor Studio.

Zdjęcia: Piotr Flis
Reżyseria i montaż: Marcin Pietkiewicz
Współpraca: Miłosz Adamczyk
Charakteryzacja: Aneta Chaber
Producent Wykonawczy: Bartosz Deja
Zaplecze Techniczne: Michał Makowski
W roli głównej: Jacek Graniecki

http://www.wielkiejol.com
http://www.plny.pl
http://www.facebook.com/TDFTEDE

Film znajduje się w katalogu: TELEDYSKI / VIDEO CLIPS


Komentarze