Jose Mourinho TRENEREM FC Barcelony?! GOL w 99 minucie URATOWAŁ Real Madryt! LEWY ZDJĘTY z boiska!00:09:34

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: LANDRIYT
Chcielibyście aby Jose Mourinho trenował FC Barceloną?

Współpraca landri.biznes@gmail.com

0:00 | Wstęp
0:53 | Liverpool bez Salaha daje radę i pewnie wygrywa! Łukasz Fabiański mógł zostać bohaterem West Hamu United, ale się nie udało
1:41 | Robert Lewandowski zagrał tylko 63 minuty... FC Barcelona wygrywa po ciężkim meczu z Realem Betis!
2:47 | Vinicius zdobył gola ręką? Wielka kontrowersja w meczu Realu Madryt! Carvajal zdobył gola na wagę wygranej w 99 minucie
3:31 | Artem Dowbyk zdobył 3 gole w 6 minut... Girone zdemolowała Sevillę
4:05 | Szymon Żurkowski zdobył HATTRICKA jako pierwszy Polak w historii Serie A!
4:44 | Juventus nowym liderem Serie A!
5:11 | Bayern Monachium zawodzi... przegrali z Werderem Brema
5:41 | PSV Eindhoven straciło punkty po raz pierwszy w sezonie
5:57 | Kibice AS Romy podziękowali Jose! Mourinho może zostać nowym trenerem FC Barcelony? Wczoraj wylądował w Katalonii
7:05 | Cristiano Ronaldo powiedział to co myśli większość i wyjaśnił plebiscyt Złotej Piłki oraz FIFA The Best!
8:35 | Co nas czeka?