Real Madryt OSZUKANY przez sędziego! Pedri i De Jong KONTUZJOWANY! PROBLEMY FC Barcelony!00:11:00

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: LANDRIYT
FC Barcelona ma bardzo poważny problem...

Współpraca landri.biznes@gmail.com

0:00 | Wstęp
0:54 | Real Madryt OSZUKANY przez sędziego... SĘDZIA zakończył mecz i PADŁA BRAMKA dla REALU! Jude Bellingham zostanie zawieszony?
3:07 | Znokautował swojego kolegę... niespodziewana kontuzja w meczu Almerii! Girona traci punkty!
3:36 | Pedri i De Jong kontuzjowani.... FC Barcelona ma wielkie problemy i do tego znów traci punkty!
4:40 | Pierwszy gol Karola Świderskiego w Serie A! Hellas Verona wygrywa! Piękna bramka z wolnego Paulo Dybali i wygrana AS Romy! Napoli lepsze od Juventusu! Wojciech Szczęsny obronił karnego!
5:36 | Liverpool wygrywa w 99 minucie meczu! Derby Manchesteru dla City! United prowadziła do przerwy! Piękna bramka Phila Fodena i Marcusa Rashforda! Chelsea znów traci punkty, wygrana Tottenhamu w Premier League!
8:15 | Maszyna Xabiego Alonso jedzie dalej... mają już 10 punktów przewagi w Bundeslidze nad Bayernem Monachium! Czy Bayer Leverkusen wygra ligę?
8:55 | Świetny mecz Leo Messiego i Luisa Suareza! Inter Miami demoluje Orlando City!
9:18 | Podsumowanie meczów Ekstraklasy!
10:05 | Co nas czeka?