Krzysztof Bosak: PiS się cackał, obecna władza idzie na grubo00:30:56

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: salon24pl
Gościem programu Jastrzębowski Wyciska jest Krzysztof Bosak jeden z polityków Konfederacji, który według słów prof. Antoniego Dudka ma szansę pokonać Szymona Hołownię w wyborach prezydenckich. Czy jednak Krzysztof Bosak będzie w ogóle startował na stanowisko prezydenta?
Sławomir Jastrzębowski pyta Bosaka o kontrowersyjne zachowania Grzegorza Brauna oraz o decyzję partii o przywróceniu posła Brauna w prawach członka klubu. Wicemarszałek Bosak
Mamy pęknięcie ustrojowe w Polsce, to już jest zupełnie otwarta doktryna głoszona przez rząd, który rządzi obecnie, przez ludzi którzy przejęli władzę mówi o działaniach obecnego rządu wicemarszałek Bosak. To znaczy, że oni nie uznają części instytucji w państwie, po prostu. () Żyjemy w stanie częściowej anarchii dodaje Krzysztof Bosak, zaznaczając jednocześnie, że zachowanie Prawa i Sprawiedliwości było podobne.
Bosak krytykuje również poprzednie rządy, zdaniem posła Prawo i Sprawiedliwość, kiedy rządziło, ulegało naciskom Brukseli, informując przy tym o sukcesach negocjacyjnych z Unią Europejską Premier Morawiecki na forum Unii Europejskiej popierał wiele rzeczy, które PiS oficjalnie krytykował, takie jak tworzenie europodatków, stworzenie eurozadłużenia, poddanie Polski dyktatowi Brukseli w zakresie tak zwanej praworządności. To wszystko PiSowcy klepnęli bez zająknięcia i twierdzili, że mają sukcesy negocjacyjne mówi w studiu Salonu24 Krzysztof Bosak.
więcej

Komentarze