to już pewne... Kylian Mbappe NOWYM numerem 7 w Realu Madryt! PIO PIO WRACA! Kolejne gole Piątka!00:03:55

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: LANDRIYT
Krzysztof Piątek WRACA! Pio Pio z kolejnymi golami

Współpraca landri.biznes@gmail.com

0:00 | Wstęp
0:57 | Robert Lewandowski zdobył gola po 575 minutach przerwy... Tak źle nie było od 13 lat! Vitor Roque za nic wyleciał z boiska! Arbiter się pomylił! Kamil Piątkowski z czerwoną kartką
2:37 | 8 goli w meczu Newcastle United z Luton Town, Tottenham remisuje z Evertonem po golu w 94 minucie, Jakub Moder cały mecz na ławce rezerwowych
4:08 | Jak Bednarek zdobył gola w 200 występie dla Southampton
4:28 | Kylian Mbappe zmarnował rzut karny, ale PSG i tak wygrało
5:13 | Fatalny błąd Łukasza Skorupskiego... podał prosto pod nogi rywala, AC Milan wygrywa
5:56 | Krzysztof Piątek z kolejnymi golami! Pio Pio WRACA i podpija Turecką Ligę!
6:40 | Bayern Monachium wygrywa! Harry Kane z kolejnym golem, to już 24 w tym sezonie Bundesligi! Anglik zmierza po rekord Roberta Lewandowskiego! Thomas Muller wygrał pół tysiąca meczów w koszulce Bayernu Monachium
7:28 | Maruane Fellaini zakończył karierę
7:52 | to już pewne... od lipca Kylian Mbappe piłkarzem Realu Madryt! Najpewniej będzie to nowy numer 7 Królewskich
8:40 | Co nas czeka?