SUPERSIOSTRY | oficjalny zwiastun00:01:42

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: zwiastuny2
Supersiostry to nowa jakość filmów o superbohaterach w polskim kinie. Pełna akcji i efektów specjalnych opowieść science fiction o odwadze, determinacji i supermocach, które ma w sobie każdy z nas. W kinach od 10 maja. SUBSKRYBUJ KANAŁ: https://goo.gl/2iy145, aby nie ominąć nowych materiałów o filmie.

Supersiostry w reżyserii Macieja Barczewskiego zadebiutują na ekranach kin już 10 maja. Największe talenty młodego pokolenia Katarzyna Gałązka, Karolina Bruchnicka i Tymek Frączek łączą siły z uznanymi i cenionymi aktorami Grzegorzem Damięckim, Mateuszem Kościukiewiczem oraz Markiem Kalitą w pełnej hollywoodzkich efektów specjalnych produkcji o superbohater(k)ach. Supersiostry w reżyserii Macieja Barczewskiego zadebiutują na ekranach kin już 10 maja.

Nastoletnia Ala (Katarzyna Gałązka) nie pasuje do otaczającego ją, prowincjonalnego świata. Wciąż się buntuje i działa na przekór ojcu (Grzegorz Damięcki), nauczycielowi fizyki w miejscowej szkole. Kiedy Ala przypadkiem odkrywa, że posiada supermoce i spotyka siostrę Lenę (Karolina Bruchnicka), o której istnieniu nie wiedziała, jej życie wywraca się do góry nogami i to dosłownie. Tropem obdarzonych nadnaturalnymi mocami dziewczyn podąża Pułkownik (Marek Kalita) i jego niebezpieczny towarzysz Hektor (Mateusz Kościukiewicz) z tajnego Departamentu 92. Celem żołnierzy jest stworzenie potężnej broni nowej generacji. Aby ją zdobyć są w stanie wiele poświęcić, nawet życie sióstr. Czy po latach rozłąki Ala i Lena będą potrafiły połączyć siły i współpracować? Czy supersiostry ruszą na ratunek nie tylko sobie nawzajem, ale również światu?

SUPERSIOSTRY
Premiera: 10 maja
Gatunek: Science Fiction
Obsada: Katarzyna Gałązka, Karolina Bruchnicka, Tymek Frączek, Grzegorz Damięcki, Mateusz Kościukiewicz, Marek Kalita
Reżyseria: Maciej Barczewski
Scenariusz: Maciej Barczewski, Krzysztof Gureczny
Zdjęcia: Cezary Stolecki
Produkcja: Aurum Film
Producenci: Leszek Bodzak, Aneta Hickinbotham, Agnieszka Dziedzic
Dystrybucja: NEXT FILM

Komentarze