Cz. 2 Drewniana szafka RTV pod telewizor / Wooden TV cabinet00:15:43

zwiń opis video pokaż opis video
Po wyszlifowaniu klejonek przyszedł czas na zacinanie połączeń. Do cięcia w poprzek włókien używam piły tarczowej do cięcia precyzyjnego Felder Silent Power 96 zębów oraz regulowaną tarczę podcinacza z zębem zmiennym. Dzięki podcinaczowi cięty materiał nie ma żadnych wyrwań. Materiał zacinam pod kątem 45 stopni na pilarce formatowej K690S / k700s. Przed klejeniem robię wodowanie drewna i szlifowanie szlifierką mimośrodową z papierem ściernym granulacji P180. Przy użyciu frezarki Festool Domino DF500 frezuje otwory pod kolki na już wcześniej wytrasowanych liniach. Do klejenia używam kleju Kleiberit 303,2 i łączę poszczególne elementy ze sobą. Do dobrego połączenia materiał bez szczelin, ściskam wszystko ściskami Wolfcraft. Po związaniu kleju nawiercam otwory pod stopki i wkręcam nagwintowane wkładki w otwory. Przed lakierowanie zostało jeszcze tylko usunięcie kleju i przeszlifowanie papierem ściernym P240. Do zabezpieczenia używam lakieru wodnego Altax.

....................................................................................................

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://mebletwojegopomyslu.pl/
https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu
.....................................................................................................

Film znajduje się w katalogu: Realizacje


więcej

Komentarze