Mbappe ma już chyba dość LEWANDOWSKI ZAWIESZONY za ZACHOWANIE, będzie KARA?! Bayern PRZEGRYWA!00:09:31

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: LANDRIYT
Co to był za weekend...

Współpraca landri.biznes@gmail.com INSTAGRAM - landriyt
LANDRIYT - landriyt

0:00 | Wstęp
0:43 | Robert Lewandowski będzie zawieszony za swoje zachowanie? Może nie zagrać z Realem Madryt! FC Barcelona ledwo wygrywa! Jude Bellingham zamyka usta sędziemu, Camavinga okiwał 4 rywali, Królewscy pewnie wygrywają!
3:19 | Bezbramkowy remis w meczu Arsenalu z Manchesterem City! Pep Guardiola uspokajał Haalanda! Manchester United straciłwygraną w 98 minucie spotkania! Jakub Moder zagrał od pierwszej minuty z Liverpoolem! 7 goli w meczu Newcastle, Łukasz Fabiański pokonany
6:03 | Kylian Mbappe znów zdjęty z boiska przez Luisa Enrique... chyba ma już tego dość
6:32 | Bayer Leverkusen znów wygrana w samej końcówce! Xabi Alonso stworzył potwora! BVB lepsze od Bayernu Monachium... Harry Kane zmienił ten klub na...
7:54 | Julian Nagelsmann na dłużej trenerem Reprezentacji Niemiec?
8:25 | Xabi Alonso odmówił... zostanie w Bayernie Leverkusen na dłużej! Odmówił Liverpoolowi, Chelsea i Bayernowi Monachium!
8:48 | Co nas czeka?