WSZYSCY RAZEM - oficjalny polski zwiastun00:01:50

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KS17
Genialny chłopiec odkrywa, że odziedziczony po dziadku, zabytkowy stary zegar, umożliwia podróże w czasie. Z pomocą rodzeństwa postanawia przenieść się do przeszłości i zapobiec rozstaniu rodziców. Podejmując kolejne, coraz bardziej wyszukane i zabawne próby poprawienia relacji mamy i taty, dzieci odkrywają wartość rodzinnych więzi i uświadamiają sobie, że nie na wszystko w życiu mogą mieć wpływ.

Wszyscy razem to lekka, rozgrzewająca serca i poprawiająca humor komedia familijna, opowiadająca o ekscytującej i pełnej zabawnych perypetii podróży w czasie oraz sile rodzinnych więzi. Uniwersalna opowieść dla widzów w każdym wieku, która dostarcza dużo śmiechu i wzruszeń. Jej bohaterem jest chłopiec, który za pomocą magicznego zegara razem z rodzeństwem przenosi się do przeszłości, aby zapobiec rozstaniu rodziców.

Na ekranie m.in. para uwielbianych aktorów: nominowany do Oscara Greg Kinnear (Lepiej być nie może, Mała miss) oraz Isla Fisher (Wyznania zakupoholiczki, Polowanie na druhny). Za kamerą stanął Christian Ditter reżyser Jak to robią single i Love, Rosie. Scenarzystą jest Jay Martel nagrodzony Primetime Emmy współautor popularnej komediowej serii Kay and Peele.

Wszyscy razem od 21 czerwca na platformach VOD

Film znajduje się w katalogu: Zwiastuny filmów


więcej

Komentarze