To Odkrycie w Afryce Przeraża Naukowców00:36:12

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
Afryka, kontynent pełen historii i tajemnic, ponownie zaskakuje świat nauki. W naszym najnowszym filmie odkrywamy dwadzieścia najbardziej niepokojących i dziwnych odkryć w Afryce, które nadal pozostają bez wyjaśnienia. Od nowo odkrytego gatunku starożytnego człowieka, Homo naledi, po tajemniczy niebieski kamień z Sierra Leone i fenomenalne kręgi wróżek na pustyni Namibii - te znaleziska nie dają spokoju naukowcom. Koniecznie oglądaj do końca, aby poznać najbardziej fascynujące odkrycia, które mogą zmienić nasze rozumienie świata.

HOMO NALEDI - W 2013 roku zespół naukowców odkrył nowy gatunek starożytnego człowieka w jaskini w Południowej Afryce. Homo naledi to niesamowita mieszanka prymitywnych i zaawansowanych cech, które stawiają pod znakiem zapytania dotychczasowe teorie ewolucji.

NIESAMOWITE DRZEWO BAOBAB - Baobab, zwany Drzewem Życia, przetrwał miliony lat, dostarczając pożywienia, wody i materiałów do produkcji tkanin. Poznaj jego niezwykłe zdolności przetrwania w ekstremalnych warunkach.

NIEBIESKI KAMIEŃ Z NIEBA - Tajemniczy niebieski kamień odkryty w Sierra Leone w 1990 roku, składający się głównie z czystego tlenu, wciąż zaskakuje naukowców swoimi nietypowymi właściwościami.

KRĘGI WROTKOWE NA PUSTYNI - Enigmatyczne kręgi wróżek w Namibii pozostają jednym z najbardziej intrygujących zjawisk przyrodniczych. Co powoduje te idealnie okrągłe formacje?

KAMIENNY LAS MADAGASKARU - Unikalne wapienne iglice Madagaskaru tworzą surrealistyczny krajobraz, przypominający skamieniałe drzewa. To jedno z najpiękniejszych i najbardziej zagadkowych miejsc na Ziemi.

ŚWIATŁO Z DENDER - Czy starożytni Egipcjanie posiadali zaawansowaną technologię? Tajemniczy obraz w świątyni Hathor wywołał spekulacje na temat możliwości istnienia starożytnej elektryczności.

SZALONE ZWIERZĘ - Adelatherium hui, dziwaczny ssak z Madagaskaru, znany jako szalone zwierzę, fascynuje naukowców swoimi unikalnymi cechami anatomicznymi.

UKRYTA KOMORA W WIELKIEJ PIRAMIDZIE - Nowo odkryta pustka w Wielkiej Piramidzie w Gizie wywołuje spekulacje na temat jej przeznaczenia i zawartości. Czy skrywa starożytną wiedzę, czy tylko kolejną tajemnicę do odkrycia?

HEKSAGONALNE DIAMENTY - Diamenty o heksagonalnej symetrii znalezione w Południowej Afryce, pochodzące z kosmosu, oferują nowy wgląd w formowanie się diamentów.

NAJSTARSZY DINOZAUR AFRYKI - Mbiresaurus raathi, najstarszy dinozaur znaleziony w Zimbabwe, rzuca nowe światło na początki dinozaurów.

Zostaw łapkę w górę, jeśli interesują Cię tajemnice świata i napisz w komentarzu Afryka, aby otrzymać serduszko! Subskrybuj nasz kanał, aby nie przegapić kolejnych niesamowitych odkryć!
Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA/join

INSTAGRAM: xpafix
moje inne kanały
- PAFI +
https://www.youtube.com/channel/UC5bJlp9QHJxSE5HiQc46mhg

- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng
email: patryk910500@gmail.com

ZOBACZ INNE CIEKAWE FILMY!
Rolnik Odkrył Coś Dziwnego Na Swoim Polu Kukurydzy
https://www.youtube.com/watch?vAY6NscTJ2So

To, Co Uchwycili w Rzece, Zszokowało Cały Świat
https://www.youtube.com/watch?v0qs0Y0x1Dlw&t1s

20 Ogromnych Fal, w Które Nie Uwierzyłbyś, Gdyby Nie Zostały Nagrane
https://www.youtube.com/watch?vpCc9DVXKnfM&t15s

Komentarze