[8] KK! - Wszyscy ludzie Olka00:27:15

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Polska wypłaci 20 mln zł (miesięcznie!) odszkodowania dla żydów za zbrodnie popełnione przez nazistowski i komunistyczny terror na ziemiach polskich. Oto pokłosie nieudolnej polityki historycznej i "polskich obozów śmierci". Okazuje się jednak, że kasa państwa jest pusta, a naród zadłużono na 300 lat! Stan ten utrwala patologiczna moralność elit najwyższego szczebla, które w tajemnicy przed opinią publiczną wydają wyroki we własnej sprawie. Wśród nich niepodzielnie króluje były prezydent Aleksander Kwaśniewski, syn komunistycznego mordercy, żyda Izaaka Stoltzmana (link do biografii: http://blogwydarzen.wordpress.com/2013/11/05/zyciorys-rodziny-aleksandra-kwasniewskiego-w-nkwd-torturowal-bil-sluchal-krzyki-meczonych-ludzi/#more-1160).

Wszystko powyższe już wkrótce może okazać się błahe, gdyż kraj nasz najwyraźniej szykuje się do wojny, o czym świadczyć może szereg zapewnień prezydenta USA o przekazaniu sporych ilości pieniędzy na polskie zbrojenia, a także drukowane na potęgę obwieszczenia o powszechnej mobilizacji.

Jak daleko zabrnęły powyższe sprawy dowiecie się w najnowszym odcinku Komentarza Koniecznego - serdecznie zapraszam - Piotr Korczarowski.

Program powstaje we współpracy z portalem:
http://parezja.pl/ oraz https://www.facebook.com/eMisjaTv

https://www.youtube.com/user/eMisjaTv/about

Film znajduje się w katalogu: Komentarz Konieczny


Komentarze