TRENING, KTÓREGO W POLSCE JESZCZE NIE BYŁO!00:01:05

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: MyFitness
Fit Beat to zupełnie nowy, innowacyjny trening, który podbił serca tysięcy ludzi na całym świecie. Już wkrótce dostępny będzie w Polsce, a to wszystko za sprawą Natalii Jakuły!
Treningowe trendy 
W sieci co chwilę możemy spotkać zupełnie nowe, innowacyjne formy treningów, które pozwalają nam na trenowanie w najróżniejszych miejscach,a  także z najróżniejszymi sprzętami. Niedawno w Polsce ogromnym hitem były trampoliny, a także bungee fitness, które pokochały Polki. 

Natalia Jakuła wprowadziła Bungee fitness do Polski 
W sieci w zeszłym roku krążyło mnóstwo filmików, na których ludzie trenowali przypięci do bungee. Wielu traktowało ten trening jednak z przymrużeniem oka, ale kiedy Natalia Jakuła wprowadziła ten treningowy trend do Polski to okazało się, że to nie tylko świetna zabawa, ale niezły wycisk. Kiedy jesteśmy przypięci do bungee jesteśmy w stanie wykonywać najróżniejsze figury w powietrzu, ale w tym treningu nie zabraknie również takich ćwiczeń, jak pompki, burpees czy przysiady. Dzięki trzymającej nas linie możemy wcześniej wymienione ćwiczenia wykonywać np. z wyskokiem. 


SUBSKRYBUJ nasz kanał: http://www.youtube.com/c/MyFitnessPL
Dołącz do #myfitnessteam!

Obserwuj nas na bieżąco!
Facebook: https://www.facebook.com/myfitnesspl
Instagram: https://www.instagram.com/myfitness.pl/

Komentarze