TO NIE NASZA WOJNA! Sob. 4. 1. 2025r. W. Olszański, M. Osadowski Rodacy Kamraci NPTV.pl02:22:56


CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!


Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024
obejrzysz za darmo w TVP Sport
Komentarze
anonim+ 3
Dwa głupki odpowiedz
anonim
@anonim: nie oglądaj się w lusterku, to będzie tylko jeden ;))) odpowiedz
anonim+ 2
Slyszeliscie , ze Rola chce sie do Was dolaczyc w sypialni? odpowiedz
anonim+ 1
Moim zdaniem, skromnym, ale moim, Tusk ma w głowie ; Co ja zrobiłem, co zrobiłem..... I odnoszę wrażenie, że wie, że będzie żałował.
Już żałuje....
I obym się....nie myliła. odpowiedzanonim
17"10 policja to gówno WEojtku oni chronią socjalizm nei panstwo zestraja sie ajk ukraina zatakuje polske odpowiedz
anonim
president evil ze stolycy wszawy anżej obrzezany czlonek pary prezydenckiej!!! (zakochana para : swolocz i anżej)
fuhrer volsdojczow tusk obrzezany czlonek nierzadu ! zdradek sikorsky obrzezany czlonek nierzadu !
jojne hujownia 2,50 obrzezany czlonek sejmu! banderowiec bodnar obrzezany czlonek nierzadu! a z nimi konfederacja - kolaboracja i bosy jojne na czele! pchaja Nas do wojny!!! rowniez banderowiec owsik : wielka owsiaka swiateczna przestepczosc !!!
odpowiedzarturwachowski78
Ilu Niemców mieszka w Turcji? odpowiedz
anonim
@arturwachowski78: Ilu Polaków mieszka na Wukrainie, ile Polskich, prywatnych firm powstało-powstaje wkrainieUPAdłej? odpowiedz