Nocny Kochanek - Kacper, Andżej i Baltazar00:03:02

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: NocnyKochanek
https://www.facebook.com/nocnykochanekhttps://www.instagram.com/nocnykochanek/www.nocnykochanek.pl

Utwór pt. „Kacper, Andżej i Baltazar” to nietypowa kolęda w wykonaniu Nocnego Kochanka. Zespół pragnie uczcić nadchodzące święta oraz podziękować za duże zainteresowanie krążkiem „Hewi Metal”, który ukazał się jesienią br.
Jak mówi wokalista zespołu – Krzysztof Sokołowski: „Hewi Metal został tak dobrze przyjęty na naszym rynku, że nie chcemy zwalniać tempa. Dlatego też postanowiliśmy z końcem roku podziękować fanom i dać im prezent w postaci świątecznego singla. Coraz bliżej święta, a jak święta to i kolęda. Liczymy, że zaśpiewacie ją przy wigilijnym stole”.
Nocny Kochanek to heavy metalowa formacja, która na pierwszym miejscu postawiła dobry humor i postać mitycznego Andżeja. Muzykę, a przede wszystkim towarzyszące jej teksty tworzą z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do otaczającego ich świata. Nie dziwi więc fakt, że i taki temat jak Boże Narodzenie potraktowali z przymrużeniem oka.
Posłuchajcie jak wyglądają nadchodzące święta według Nocnego Kochanka!

Pobierz sobie Kochanka (MP3) na telefon!:)
Wyślij SMS o treści HIT.R2092 na numer 72555 (cena za wysłanie SMS 2,46 zł brutto) reg.: www.digitalalea.pl Digital Alea Sp. z o.o.

Film znajduje się w katalogu: NOCNY KOCHANEK - oficjalne teledyski


Komentarze