NOCNY KOCHANEK – Piątunio (Oficjalny Teledysk) (ultraHD | 4K | 2160p)00:04:02

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: NocnyKochanek
Teledysk nakręcony na planie zdjęciowym komediowego serialu internetowego „KORPO”. Jak mówi wokalista grupy – Krzysztof Sokołowski: „Przecież każdy z nas czeka na piątunio! Jest to dzień, w którym otwierają się przed nami nie tylko drzwi wyjściowe z roboty, ale drzwi do nowego, lepszego jutra… i pojutrza."

„Piątunio” to przedsmak trasy koncertowej Hewi Metal Pany 2016 rozpoczynającej się 26 lutego, podczas której działanie piątunia na pewno będzie odczuwalne co najmniej podwójnie”.

Jest to już czwarty klip Nocnych Kochanków promujący ich album zatytułowany „Hewi Metal”, który został wydany przez Hand2Band w listopadzie 2015 roku.

Płyta „Hewi Metal” to dziesięć heavy metalowych kompozycji ubarwionych humorystycznymi tekstami. Album można dostać w dobrych sklepach muzycznych oraz na stronie http://nocnykochanek.pl

Oprócz samego zespołu w klipie wystąpił Łukasz "Kierownik" Skalik – aktor i producent internetowych seriali. Realizacją zdjęć zajął się Łukasz Jedynasty.

KORPO to paradokumentalny serial komediowy realizowany w rozdzielczości ultraHD (4K). Przedstawia losy pracowników firmy „Korpopol” (sp.zło.o.). Cały serial do obejrzenia pod adresem http://youtube.com/KORPO

Przydatne linki:
https://www.facebook.com/nocnykochanek
https://www.facebook.com/KorpoTV
https://www.facebook.com/hand2band

Oficjalny odsłuch albumu "Hewi Metal"
https://youtu.be/TOyiiZXICIE?list=PLtOmTeM7SRCTt9E62KAJXRTM1GTSiMm8A

\m/

Film znajduje się w katalogu: NOCNY KOCHANEK - oficjalne teledyski


Komentarze