Ep.2 | Remont starego dachu krok po kroku | Metamorfoza domku letniskowego | Chatka marzeń00:28:46

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kepamarzen
Remont starego dachu w naszym domku letniskowym, naszej Chatce Marzeń, zajął nam dwa tygodnie. To były pracowite dni ze względu na zakres prac i pogodę. Wymiana pokrycia dachowego nie była prosta, ale dzięki temu że robiliśmy to sami, dużo się nauczyliśmy.

W filmie dzielimy się z Wami wiedzą jaką nabyliśmy podczas wymiany poszycia dachu. Mamy nadzieję że osoby które zdecydują się na wymianę u siebie starego dachu, a są amatorami tak jak my, znajdą w tym filmie dużo cennych wskazówek, porad, instrukcji i inspiracji.

W filmie pokazujemy jak krok po kroku odnowiliśmy nasz stary dach, zaczynając od zdjęcia eternitu, zerwania łat, ocieplenia dachu poprzez nałożenie foli paroizolacyjnej, wełny mineralnej, oraz membrany dachowej. Następnie przybiliśmy kontrłaty i łaty, Zamocowaliśmy deskę rynnową, którą obiliśmy pasem podrynnowym, po czym zamontowaliśmy uchwyty i rynnę oraz zamontowaliśmy pas nadrynnowy. Przybiliśmy wiatrołapy dachowe i obiliśmy je pasem wiatrołapowym. Na końcu zamontowaliśmy blachę płaską na narąbek ruuki classic i przymocowaliśmy gąsior dachowy.

Efekt naszego nowego dachu przerósł nasze oczekiwania, z czego bardzo się cieszymy :)

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) dalszą metamorfozą naszego domku letniskowego, naszej Chatki Marzeń, zapraszamy do subskrybcji naszego kanału, a nie ominie cię żaden odcinek!

Pozdrawiamy serdecznie:
Asia i Przemek - Kępa Marzeń
www.kepamarzen.pl

Film znajduje się w katalogu: Metamorfoza Chatki Marzeń


Komentarze