Ep.4 | Elewacja z drewna - cz.1 | Metamorfoza domku letniskowego | Chatka Marzeń00:25:39

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kepamarzen
Witajcie serdecznie. W tym filmie pokazujemy Wam jak krok po kroku wymieniamy starą elewację w domku letniskowym, na elewację z z drewna.
Deski jakie wykorzystaliśmy do wykonania elewacji, to deski z drewna sosnowego. Najpierw położyliśmy folią paroizolacyjną. Następnie zbudowaliśmy kratownicę, po to aby nie zrywać starych płytek. Następnie ociepliliśmy elewację wełną mineralną o grubości 5 cm i pokryliśmy ją folią paro przepuszczalną, zwaną membraną. W ostatnim kroku położyliśmy deski elewacyjne, które zabezpieczyliśmy podkładem LuxDecor Njord "podkład odcinający", a następnie pomalowaliśmy farbą LuxDecor Njord z serii "Śniegi północy".
Żeby efekt wykończenia elewacji Naszej Chatki Marzeń był pełny, potrzeba do tego jeszcze parę detali, tj. wykończenie okien, oblistwienie, remont tarasu. Wspomniane prace wykonamy już w przyszłym roku na wiosnę, którymi się z Wami oczywiście podzielimy, na naszym kanale.
Trzymajcie za nas kciuki i bardzo dziękujemy Wam za wsparcie i pozytywne komentarze. Na koniec tego roku nagramy jeszcze z Asią podsumowanie dotychczasowych prac i popełnionych błędów, które się wydarzyły podczas metamorfozy naszego domku letniskowego - naszej Chatki Marzeń, w tym roku!

Film zawiera lokowanie produktu.

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) dalszą metamorfozą naszego domku letniskowego, naszej Chatki Marzeń, zapraszamy do subskrybcji naszego kanału, a nie ominie cię żaden odcinek!

Pozdrawiamy serdecznie:
Asia i Przemek - Kępa Marzeń
www.kepamarzen.pl

Film znajduje się w katalogu: Metamorfoza Chatki Marzeń


Komentarze