YT ROLKA Najniebiezpieczniejszy człowiek00:00:35

zwiń opis video pokaż opis video
Nie utknąłeś przez brak zdolności.
Utknąłeś przez brak regulacji swojego ciała i umysłu.
Większość ludzi próbuje zmieniać swoje wyniki, nie rozumiejąc,
że działa głównie z poziomu stresu, napięcia i przetrwania.
Decyzje podejmowane w takim stanie zawsze będą ograniczone.

A co, jeśli możesz wejść na zupełnie inny poziom funkcjonowania?
Taki, w którym masz dostęp do spokoju, klarowności i energii.
Taki, w którym nie reagujesz impulsywnie, tylko świadomie tworzysz swoje życie.

Oddech jest kluczem.

To on reguluje twój układ nerwowy
i otwiera dostęp do wyższych stanów świadomości,
z których naprawdę zaczynasz zmieniać swoje myślenie, decyzje i działania.

Może problemem nigdy nie był brak wysiłku
tylko brak narzędzia, które działa od środka.

Kliknij w link na moim profilu aby zapisać się na sesję oddechową.

Komentarze