Instant karma na przejściu - kierowca sam grzecznie zjechał #2274 Wasze Filmy00:00:44
zwiń opis video
pokaż opis video
Dodał: STOPCHAM
Kierowca Mercedesa wjeżdża na przejście(zapewne na warunkowej zielonej), gdy dla dla pieszych i rowerzystów włącza się zielone. Na jego nieszczęście, przed przejściem czekają policjanci. Kierujący sam grzecznie zjeżdża aby poddać się karze.
22.06.2026
22.06.2026
Komentarze
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie (zobacz naszą politykę). Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki. RODO - Informacje