Morphe 35os vs HD Pro Makeup Revolution Direction - Tańszy Zamiennik? Którą Paletę Wybrać? I Mizia00:21:04

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Dominika_Mizia
Dziś zapraszam na szczegółowe porównanie dwóch nie drogich palet:
Morphe 35OS i jej odpowiednika z MUR czyli palety Pro HD - Direction

Czym palety różnią się od siebie? Która wybrać planując zakup? Jak prezentują się swatche każdego z cieni? I w końcu którą paletą pracuje się lepiej?
Wszystko to znajdziecie w tej recenzji + tutorial pół na pół gdzie jedno oko wspólnie wykonamy paletką Makeup Revolution a drugie paletą od Morphe...czy widać różnicę?;)

Zapraszam na film;)

Link do zdjęć makijażu:

https://www.facebook.com/pg/mikamizia/photos/?tab=album&album_id=1578374795589071

Jeśli macie jakieś pytania lub chciałybyście podzielić się swoją opinią nie krępujcie się, piszcie w komentarzach pod filmem lub jeśli wolicie (bardziej anonimowo) na mojego maila: dominika.mizia@gmail.com

znajdziecie mnie także na:

Facebook - https://www.facebook.com/mikamizia/
Instagram - https://www.instagram.com/dominika_mizia/

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ ŁAPKĘ PODNIESIONĄ W GÓRE I ZA KAŻDE MIŁE SŁOWO !!! SUPER, ŻE JESTEŚCIE ZE MNĄ!!!! ściskam was wszystkich i każdego z osobna;D ;***

Ostrzeżenie! Niniejszy film stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do filmu przysługują Dominice Mizia. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.

Film znajduje się w katalogu: Hot or Not | Testy | Pierwsze wrażenie


Komentarze