KOMBI Na dobre dni | NA ŻYWO Z ORKIESTRĄ00:04:34

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KombiOfficial
Posłuchaj „Na dobre dni” w wykonaniu KOMBI z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.

⚪ Odwiedź Fanpage: https://www.facebook.com/KombiLosowski
⚪ Zobacz Instagram: https://www.instagram.com/KombiLosowski


„Na dobre dni” to druga prezentowana w sieci piosenka KOMBI z koncertu zespołu z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.
Koncert ten odbył się 24 sierpnia 2018 roku. Pomysłodawcą wydarzenia był koncertmistrz i dyrygent orkiestry Paweł Maślanka, autor aranżacji orkiestrowych utworów KOMBI, organizatorem zaś Filharmonia.
Koncert zatytułowany został „Jaki jest wolności smak" i zrealizowany w ramach świętowania 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Główną część jego programu stanowiły utwory nawiązujące do tematu wolności, wzbogacone wizualizacjami autorstwa gdańskiego artysty Filipa Ignatowicza. Ponadto zespół zagrał swoje największe hity i piosenki z ostatniego albumu. Koncert zarejestrowano na potrzeby archiwalne.

Piosenka „Na dobre dni" pochodzi z płyty „Nowy Album" wydanej w 2016 roku z okazji 40-lecia KOMBI. Należy do współczesnego dorobku zespołu. Posłuchajcie, jak brzmi w wykonaniu KOMBI z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej.


⚪ Subskrybuj kanał KOMBI http://bit.ly/KOMBI_Subskrybuj
i kliknij kciuk w górę!

Film znajduje się w katalogu: KOMBI - Koncerty


Komentarze