Polska sieć komórkowa uwodzi nagością00:02:45

Aby obejrzeć wpisz rok urodzenia

zapamiętaj moje ustawienie

Strona została uznana przez użytkowników lub administratora za zawierającą treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat). Strony te zawierać mogą w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując się na zapoznanie z treścią tej strony, czynisz to na własną odpowiedzialność. Korzystanie ze stron zawierających treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich następuje na ryzyko osoby decydującej się zapoznać z takimi treściami.

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SirOceanic
Sieć komórkowa Play świętuje. I to podwójnie, bo po pierwsze działa już 5 lat, a po drugie, w tym czasie zyskała 7 milionów klientów. Od początku prezentuje się jako firma bliska młodym, więc ten film nie powinien nas dziwić...
A jednak, niektórzy mają wątpliwości, czy półnaga dziewczyna to dobry sposób na podziękowanie klientom. Nam się podoba. Chodzą słuchy, że w filmiku zaprezentowano kilka wzorów okolicznościowych koszulek, ale trudno się na nich skupić ;)

Komentarze