Blondynka Na Krańcu Świata: Czy Zdąży Przez Zachodem Słońca? Cz. 200:05:59

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Sailoceans-com
Ania kontynuuje swój pierwszy rejs jako kapitan. Ma do przepłynięcia 16 mil, aby dostać się do Rodney Bay na Karaibskiej Saint Lucia. Czy zakotwiczy przed zmrokiem? Trzymajcie kciuki za bezpieczną żeglugę!

Ania i Bartek

Jesteśmy polską rodziną (Ania, Bartek, Kuba i Julian) podróżującą po świecie naszym pływającym domem, 15-metrowym trimaranem, jako sposób promowania alternatywnego stylu życia poza systemem.

W 2014 roku udało nam się zmaterializować nasze marzenia i zamieszkać na stałe na pokładzie naszego najdroższego nowego domu - żaglówki „Poly”.

Dla nas żeglarstwo jest naszym sposobem na swobodne życie w zgodzie i harmonii z naturą i sobą nawzajem. To sposób na doświadczanie życia, ludzi i miejsc, całkowicie na naszych własnych warunkach. Przez wiele lat był to tylko sen, ale podążaliśmy za nim i to się spełniło.

Zapraszamy do naszego życia na łodzi, dzielimy się naszymi przygodami, wszystkimi szalonymi, przerażającymi i zabawnymi sytuacjami, ludźmi, miejsca, których doświadczamy na swojej drodze.

Witamy w naszym życiu rodzinnym poza systemem.

Ania, Bartek, Kuba i Julian
SailOceans

Jeżeli uważacie że to co robimy, filmy które tworzymy mają sens, a chcecie zobaczyć jeszcze więcej, otrzymywać od nas drobne niespodzianki z miejsc, które odwiedzamy, a nawet wylosować pobyt u nas i chcecie dołączyć do tej grupy i dorzucić cegiełkę od siebie to będzie nam

Sami decydujecie o wysokości cegiełki, może to być nawet 1 dolar za miesiąc! Dla nas będzie to bardzo dużo! Rejestrujecie się RAZ, a potem już dostajecie powiadomienia od nas o EVENTACH, odcinkach, spotkaniach.

Szczegóły: https://www.patreon.com/SailOceans - Klikasz w "Become a PATRON" i potem wybierasz wariant, a jeżeli chcesz ustawić inny to przewiń stronę na dół i kliknij w " Make a custom pledge" i wpisz taka kwotę jaka Ci pasuje! A jeżeli potrzebujesz przy tym naszej pomocy to daj nam znać.

https://www.patreon.com/SailOceans

Czym jest Patreon i jak możesz nas wspierać:
https: //www.youtube.com/watch? v = rwvUj ...

Subskrybuj na:
https://www.youtube.com/caribcharter

Dołącz do nas:
https://www.facebook.com/sailoceans/
https://www.instagram.com/sailoceans/

Film znajduje się w katalogu: Our family life unplugged


Komentarze