Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates - trailer00:01:44

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Jacek_Gdaniec
Trailer do gry Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates na konsolę Nintendo DS, którą w Polsce wprowadza na rynek Cenega Poland.

Ring of Fates jest najnowszą grą z mini-serii Final Fantasy Crystal Chronicles. W grze dowodzimy drużyną bohaterów, z której pomocą eksplorujemy różne zakątki baśniowej krainy. Członkowie naszej drużyny reprezentują różne klasy postaci. Wpływa to na styl ich walki i zasób specjalnych umiejętności. W trakcie przemierzania świata gry wykonujemy rozliczne questy, zdobywamy skarby
i prowadzimy handel. Rozgrywkę prowadzimy w dwuwymiarowym środowisku, które obserwowane jest w rzucie izometrycznym. Grafika prezentuje wysoki poziom wykonania, tyczy się to zarówno zróżnicowanych terenów jak i modeli postaci. Rozgrywkę umilą nam ciekawie zrealizowane scenki przerywnikowe, ukazujące najważniejsze postępy w kampanii dla pojedynczego gracza.

Bardzo ciekawie prezentuje się również tryb Multiplayer. W zabawie może uczestniczyć czterech graczy, którzy przed przystąpieniem do rozgrywki muszą wyznaczyć swojego przywódcę oraz typy postaci. Następnie mogą oddać się wspólnej walce z przeciwnikami oraz eksploracji tej wspaniałej krainy.
więcej

Komentarze