Jak wyczyścić filtr DPF? ft. Hołowczyc & van Bendler00:02:10

zwiń opis video pokaż opis video
Jak Adam van Bendler poradzi sobie z wyczyszczeniem filtra DPF i o co założył się z Niemcem, który płakał jak sprzedawał?

Filtry cząstek stałych to w ostatnich latach temat, który na posiadaczy aut z silnikami Diesla działa niemal jak płachta na byka. O kosztach jego wymiany krążą już legendy, a ich usuwanie to proceder co najmniej tak powszechny, jak cofanie liczników. Ale co właściwie budzi w nim taką wściekłość? I czy naprawdę nie ma możliwości, by jego serwis nie pochłonął tak dużych pieniędzy?

Jest. Alternatywna nazywa się K2 DPF Cleaner.

K2 DPF CLEANER to profesjonalny środek do regeneracji zapchanych filtrów cząstek stałych DPF/FAP w silnikach diesla. Rozpuszcza i usuwa osady węgla oraz popiołu nagromadzone wewnątrz filtra bez konieczności demontażu. Użycie jest szybkie, łatwe i skuteczne. Środek przywraca pierwotne parametry silnika: zwiększa moc, zmniejsza spalanie, eliminuje powstawanie usterek wywołanych nieodpowiednim stanem filtra DPF. Po zastosowaniu całkowicie odparowuje, nie pozostawiając śladów.

Więcej o produkcie https://k2.com.pl/produkty/k2-dpf-cleaner-500-ml?utm_sourceyoutube&utm_campaignkuleryt

Znajdź sklep z K2 DPF Cleaner w okolicy https://k2.com.pl/koszyk/goh4a4v6?utm_sourceyoutube&utm_campaignkuleryt

Sprawdź również poradnik na blogu K2 https://k2.com.pl/blog/czyszczenie-filtra-czastek-stalych/?utm_sourceyoutube&utm_campaignkuleryt

:R:1:R:
:A:R:A:

Film znajduje się w katalogu: Reklama K2 - Niemiec płakał jak sprzedawał i inne


Komentarze