Czy kobieta powinna zrobić pierwszy krok?00:05:04

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: RobertMarchel
Często spotykamy się z opinią, że kobiecie bezdyskusyjnie nie wypada podrywać mężczyzn. Cała odpowiedzialność w tej kwestii zrzucana jest na panów. Ale czy słusznie? Czy faktycznie lepiej dla kobiet, gdy nie wychodzą z inicjatywą?
Jak się okazuje, nie do końca tak jest. Choć podrywanie przez kobiety ma niewielkie wady, to w ostatecznym rozrachunku można osiągnąć wiele korzyści. Jednak zanim kobieta zdecyduje się podejść do mężczyzny, powinna wiedzieć o pewnych istotnych zależnościach. Wszystko wyjaśnione jest na tym nagraniu.

http://jakzdobywac.pl - szeroko o relacjach damsko-męskich
http://www.facebook.com/robertmarchel - znajdź mnie na facebooku!Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich. Filmy dotyczą uwodzenia kobiet i mężczyzn, podrywania w codziennych sytuacjach, a także podrywu czy uwodzenia konkretnej dziewczyny lub chłopaka.

Niektóre kobiety narzekają na to, że mężczyźni mają lepiej, bo to oni mogą podrywać, a kobieta może tylko pokazać, że jest otwarta na kontakt i czekać aż ktoś do niej podejdzie. Pytanie brzmi, czy naprawdę tak jest? Dlaczego tak już się przyjęło, że to tylko mężczyzna może podrywać?
Bardzo wpływa na to nasza kultura, która już zaprogramowała w naszych głowach takie właśnie role. Jednak jakie płyną z tego realne konsekwencje? Na tym nagraniu dowiesz się, czy warto pierwsza podejść i zagadać do mężczyzny, który Ci się podoba. Co więcej, zdobędziesz wiedzę na temat podrywania i uwodzenia, dzięki czemu bez problemu poderwiesz faceta i zwiększysz swoje prawdopodobieństwo na udaną randkę.

Więcej filmów i materiałów z uwodzenia i podrywu, a przede wszystkim Test Flirtu i Ciętej Riposty oraz Test Atrakcyjności znajdziesz na stronie:
http://jakzdobywac.pl/

Zdobędziesz tam także takie materiały jak:

Książka Roberta Marchela: Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/ksiazkaebook-jak-zdobyc-osobe-ktora-kochasz-albo-ktorej-jeszcze-nie-znasz.html

20sto dniowy Kurs Flirtu i Ciętej Riposty:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/20sto-dniowy-kurs-flirtu-i-cietej-riposty.html

30sto dniowy Kurs Świadomości i Głębokiej Pewności Siebie:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/30sto-dniowy-kurs-swiadomosci-i-glebokiej-pewnosci-siebie.html

Robert Marchel udziela także płatnych indywidualnych porad. Tutaj są szczegóły:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/indywidualne-konsultacje-z-robertem-marchelem.html

Film znajduje się w katalogu: Najlepsze filmy o uwodzeniu i podrywaniu


Komentarze